W dniach 15 i 16 grudnia w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny organizowany przez Szkolną Grupę Wolontariuszy oraz Samorząd Uczniowski. Można było kupić słodkości oraz ozdoby świąteczne. W tym roku udało się zebrać 2359,81zł. Dochód z kiermaszu w całości zostanie przeznaczony na leczenie Poli walczącej z SMA.
Dziękujemy wszystkim naszym darczyńcom.
Bo pomaganie jest fajne ❤

View the embedded image gallery online at:
https://www.loprzeworsk.pl/index.php/pl/#sigFreeId2e4af38ba8

Dotarły już do nas wszystkie książki zamówione w ramach realizacji zadań Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. Jest ich prawie 400!

Zdecydowana większość – bo około 200, to  popularne „czytadła”, które stanowią odskocznię od przepisowych lektur i podręczników a czytane są „dla przyjemności”. Najbardziej oczekiwane tytuły i autorzy już czekają na półkach. Literatura obyczajowa, romanse, kryminały, fantasy, thrillery, literatura faktu, pamiętniki, wspomnienia, reportaże – dla każdego coś się znajdzie. Wszystkie te książki i wiele innych można wypożyczyć na ferie świąteczne. Wypożycz książkę na święta! Biblioteka zaprasza!

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.loprzeworsk.pl/index.php/pl/#sigFreeIdc15d35db59

 
 

W dniu 05.12.2022r. wolontariusze z naszej szkoły wzięli udział w Gali Wolontariatu organizowanej przez Jarosławskie Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia. Całe wydarzenie miało miejsce w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno-Ekonomicznej w Jarosławiu. Wolontariusze i wolontariuszki z okolicznych szkół mieli przyjemność wysłuchać przemówienia Jana Meli, ambasadora Korpusu Solidarności. Nie zabrakło śmiechu i wspólnych zdjęć. Szkolna Grupa Wolontariuszy naszego liceum otrzymała statuetkę i dyplomy w ramach podziękowania za prężną działalność. Uczniowie goszczącej nas placówki przygotowali poczęstunek - przysmaki na słodko i na słono. Po przejściu na halę wolontariusze przeprowadzili zabawy dla pozostałych uczestników wydarzenia. Odwiedził ich również Święty Mikołaj. Nie zapomniał o żadnym z grzecznych wolontariuszy!

View the embedded image gallery online at:
https://www.loprzeworsk.pl/index.php/pl/#sigFreeId504876d79c

Facebook

 

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2021 roku przyznaje tytuł 
SREBRNEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2020 roku przyznaje tytuł  
ZŁOTEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

Bierzemy udział w akcji Żonkile

LOSOWE FILMY

KONKURS MATEMATYCZNY

Przydatne linki