Julia Kościńska - uczennica klasy 2d – zajęła II miejsce w Międzypowiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek organizowanym przez Centrum Kultury w Zarzeczu. Po raz kolejny Julia zachwyciła jury konkursowe talentem wokalnym.

 

Julio gratulujemy !!!

Autorem zdjęć jest pani Katarzyna Szarek.

W dniu 17 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury w Przeworsku odbył się spektakl teatralny pt. "Sen nocy letniej" W.Szekspira. W przedstawieniu wystąpili uczniowie naszej szkoły: Martyna Smyk, Hubert Krupa oraz Piotr Mazur. Po wielu tygodniach prób, intensywnych przygotowań pod kierunkiem pani Agnieszki Wajdy, została wystawiona sztuka ukazująca miłosne rozterki niezwykłych bohaterów, a także poczynania leśnych elfów.

Młodym i utalentowanym miłośnikom teatru gratulujemy !!!

View the embedded image gallery online at:
https://www.loprzeworsk.pl/index.php/pl/#sigFreeId29927b3a53

Autorem zdjęć jest pan Marcin Walawender.

Trwa XXXIX Konkurs Matematyczny im. prof. Jana Marszała. 5 grudnia, jak co roku, byliśmy gospodarzami etapu powiatowego tego konkursu. Gościliśmy uczniów z Zespołu Szkół w Zarzeczu, którzy razem z reprezentacją naszej Jagiellonki zmagali się z zadaniami konkursowymi przez 120 minut. Konkurs rozgrywany jest na dwóch poziomach: senior – klasa maturalna i przedmaturalna oraz junior – pozostałe klasy szkół średnich. Zadania, do czego jesteśmy przyzwyczajeni, do najłatwiejszych nie należały, jednak niektórzy poradzili sobie z nimi całkiem dobrze. Do finału, który odbędzie się 25 stycznia 2024 r. w I Liceum Ogólnokształcącym w Łańcucie, zakwalifikowali się:

- Weronika Dryniak kl. 4a – poziom senior,

- Szymon Bar kl. 2a i Antonina Szlachta kl. 2b – poziom junior.

Życzymy powodzenia w finale i trzymamy kciuki, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za rywalizację i wspólną matematyczną zabawę!

 
 

W dniach 14 i 15 grudnia po raz kolejny w szkole odbył się kiermasz charytatywny. Zebrano kwotę 2767zł, którą zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami przekażemy na leczenie uczennicy naszej szkoły walczącej z nowotworem. 

Serdecznie dziękujemy naszym darczyńcom, którzy przygotowując piękne ozdoby świąteczne i pyszne domowe wypieki wsparli cel zbiórki.

Nasi darczyńcy: p. Anna Płocica, p. Ela Olszyńska, Zuzanna Zamorska, Wiktoria Cwynar, Mateusz Sławiński, Judyta Mazur, Lena Mach, Apolonia Kaciuba, Nikola Puchyr, Martyna Powroźnik, Marta Weselak, Kasia Byrwa, Gabrysia Garus, Jagoda Kulas, Judyta Mazur, Jagoda Koterba, Martyna Smyk, Nikola Chudy, Kamila Kapusta, Aleksandra Pieniążek, Zuzia Zygmunt.

 Wszystkim, którzy wsparli zbiórkę serdecznie dziękujemy.

Opiekunowie Szkolnej Grupy Wolontariuszy

View the embedded image gallery online at:
https://www.loprzeworsk.pl/index.php/pl/#sigFreeId080d56058d

Facebook

 

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2021 roku przyznaje tytuł 
SREBRNEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2020 roku przyznaje tytuł  
ZŁOTEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

Bierzemy udział w akcji Żonkile

LOSOWE FILMY

KONKURS MATEMATYCZNY

Przydatne linki