W dniu 21.11.2023 r. w naszej szkole gościliśmy pana dr hab. Mateusza Mołonia - profesora Uniwersytetu Rzeszowskiego, pracownika naukowego Instytutu Biologii i Biotechnologii. To już nie pierwsza jego wizyta w I Liceum Ogólnokształcącym w Przeworsku. Pan Mateusz Mołoń jest absolwentem naszej szkoły. Tym razem przeprowadził prelekcję na temat tkanek i komórek oraz ich roli w organizmie. Przekazał również ciekawe informacje dotyczące najnowszych odkryć w tej dziedzinie i znaczeniu tych odkryć dla nauki i medycyny. W tej dwugodzinnej prelekcji uczestniczyły klasy: 1b oraz 1c o profilu biologiczno chemicznym.

Facebook

 

Instaling.pl

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2021 roku przyznaje tytuł 
SREBRNEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

Wysoka Kapituła IX Ogólnopolskiego Rankingu 
Olimpijskiego 2020 roku przyznaje tytuł  
ZŁOTEJ Europejskiej Szkoły Praworządności
 

LOSOWE FILMY

KONKURS MATEMATYCZNY

Przydatne linki