W dniach 7 - 8.09.2017 w godzinach od 8.00 do 13.10 odbędzie się kiermasz używanych podręczników.

Proszę zapoznać się z procedurami

 

 

 

 

4 września zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny 2017/2018. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. w Bazylice p.w. Ducha Św. w Przeworsku. W słowie skierowanym do młodzieży kapłan skupił się na tym, aby w życiu i w szkole kierować się zasadą miłości bliźniego, by talentami i zdolnościami obdarzać drugiego człowieka. Wspomniano również tych, którzy odeszli do Domu Ojca. m.in: Pana Piotra Koniecznego i Pana Krzysztofa Sebzdę.
Dalszy ciąg ceremonii miał miejsce w budynku szkolnym w zmodernizowanej sali gimnastycznej.
Inaugurację zaszczycił swoją obecnością Starosta Powiatu Przeworskiego Pan Zbigniew Kiszka, który dzięki negocjacyjnemu doświadczeniu pozyskał przystępną cenę na wykonanie i montaż certyfikowanej podłogi sportowej duńskiej firmy JUNCERS.
W trakcie części oficjalnej, po wspólnym zaśpiewaniu hymnu państwowego, odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych.
Następnie głos zabrał Pan Dyrektor Piotr Kuc dziękując Panu Staroście za okazaną pomoc i zaangażowanie. Pan Dyrektor, zwracając się do uczniów, podkreślił, że nauczyciele są ich przewodnikami i przyjaciółmi. Wychowankom  klas pierwszych podziękował za zaufanie, które okazali wybierając jako miejsce kontynuowania nauki naszą szkołę.  
Pan Starosta wyraził zadowolenie z efektu modernizacji sali gimnastycznej, ciesząc się, że jest ona nie tylko estetyczna, ale przede wszystkim bezpieczna dla uczniów. Wszystkim zebranym życzył wytrwałości i zadowolenia z wykonywanej pracy.
W dalszej części spotkania nastąpiło przedstawienie przez Pana Dyrektora Wychowawców klas.

Inauguracja roku szkolnego 2017/2018 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku odbędzie się w kompleksowo odnowionej sali gimnastycznej. Jej remont nie byłby możliwy bez funduszy, które przeznaczył na ten cel Zarząd Powiatu Przeworskiego.
Negocjacyjne doświadczenia Pana Starosty Zbigniewa Kiszki pozwoliły uzyskać przystępną cenę na wykonanie i montaż certyfikowanej podłogi sportowej duńskiej firmy JUNCERS. To światowej klasy producent systemów podłóg sportowych oraz podłóg obiektowych z litego drewna. Realizacji dokonała firma ERZET  -  PODŁOGI Jarosław Zajączkowski z Bielska Białej. ERZET od 2006 roku jest autoryzowanym i bezpośrednim partnerem JUNCKERS INDUSTRIER A/S w Polsce.
Posadzka sportowa to wyjątkowe podłoże. Wykonywana jest pod kątem intensywnego i zróżnicowanego ruchu korzystających z niej uczniów. Ma zapewnić im bezpieczeństwo, ograniczyć ryzyko kontuzji, a jednocześnie dać dynamikę wykonywanym ruchom.
Remont sali gimnastycznej, po niezbędnych demontażach wyeksploatowanych elementów i instalacji, obejmował wspomnianą wyżej podłogę oraz:
- wymianę instalacji,
- malowanie sali gimnastycznej,
- wymianę oświetlenia w systemie LED ,
- wymianę okien.
    Modernizacja przebiegała dwuetapowo. W grudniu 2016 roku wykonano wymianę stolarki okiennej, pozostałe prace remontowe przeprowadzono w okresie letnim.
Wykonane usługi znacząco poprawiły warunki uprawiania sportu przez uczniów naszej szkoły oraz wygląd sali gimnastycznej. Na powyższe zadania Zarząd Starostwa Powiatowego w Przeworsku przekazał 190 912 zł.

View the embedded image gallery online at:
http://loprzeworsk.pl/index.php/pl/#sigFreeId9d57f0f24a

 

Informujemy, że uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018 odbędzie się w dniu 4 września

8:00 – Msza Św. w Bazylice pw. Ducha Świętego
9:00 – Rozpoczęcie Roku Szkolnego na sali gimnastycznej

Po uroczystości odbędzie się spotkanie uczniów z wychowawcami klas.
Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców, absolwentów i sympatyków szkoły.

Rozstrzygnięcie zapytania na remont klasopracowni chemicznej:

1. Remont klasopracowni chemicznej

Facebook

Przydatne linki

LOSOWE ZDJĘCIA

LOSOWE FILMY