Plakaty - uczniowie naszej szkoły wykonali szereg plakatów dotyczących segregacji śmieci. Plakaty zostały rozwieszone w różnych miejscach budynku, aby informować społeczność szkolną, jak należy segregować odpady.

     

Kiermasz świąteczny - grupa wolonatriuszy z naszej szkoły pod opieką (p. L.Kontek i p. K. Wiśniowskiej) przeprowadziła kiermasz na którym można było kupić smakołyki, ale także ozdoby wykonane z odpadów np. papieru. Również uczniowie klasy 3 gimnazjum zrobili różne ozdoby świąteczne ze starego kolorowego papieru (opieka p. J.Kozak) .

   

Bio-odpady - na każdym korytarzu znajdują się pojemniki na bio-odpady. Resztki jedzenia pochodzenia roślinnego posłużą nam do sworzenia kompostu, a ten pomoże utworzyć ogródek przy szkole.

Kącik do segregacji - w holu znajduje się miejsce z pojemnikami na baterie, plastikowe nakrętki i makulaturę. Prezentacja- uczestniczki projektu (J. Markowska i A. Uchyra) wykonały prezentacje w programie power point dotyczącą odpadów w szkole i  w Polsce.

Prezentacja  o odpadach w szkole i Polsce

Save water and energy - akcja dotycząca oszczędzania energii i wody. Uczniowie przygotowali plakaty, które usytuowano w różnych miejscach w szkole i naklejki z napisami - save water i save energy- przyklejono je w łazienkach i na włącznikach światła.

Informacje o I spotkaniu w Rumunii

 

Facebook

Fundacja Edukacyjna "PERSPEKTYWY" 
potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące 
im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku 
jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce 
sklasyfikowanych w Rankingu
Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 
i przysługuje mu tytuł 
"BRĄZOWEJ SZKOŁY 2019"

Wysoka Kapituła Rankingu Olimpijskiego 
Stowarzyszenia Edukacyjno - Oświatowego
COPTIOSH nadaje szkole tytuł 
Brązowej Europejskiej Szkoły Praworządności
RP 2019 roku,
jako placówce, w której edukacja społeczna,
europejska, prawna, z dziedziny praw człowieka
i historyczna stoi na wysokim poziomie.
 

LOSOWE FILMY

Przydatne linki