W dniach 29-30.04.2017r. drużyna  LO. MIR. TEAM złożona z zawodników i absolwentów naszej szkoły wzięła udział w  II Amatorskich Mistrzostwach Przeworska w Koszykówce Mężczyzn. Drużyna zajęła III miejsce w grupie, niestety nie awansując do finałów.

LO. MIR. TEAM – MOSiR PRZEWORSK KADET – 53:11

Należy również dodać, że w konkursie rzutów na czas  III miejsce zajął Bartosz Balawender, a w konkursie rzutów za 3 pkt. III miejsce zajął Jakub Romankiewicz.
Wszystkim zawodnikom dziękuję i gratuluję udziału w turnieju, który prezentował wysoki poziom gry.
Słowa uznania kieruję również do organizatorów turnieju, a w szczególności dla Bartka Diducha.
Do zobaczenia za rok.

W dniach 06.04. i 10.04.2017r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w koszykówce chłopców i dziewcząt. W zawodach wzięło udział 8 drużyn.
Wyniki zawodów w kategorii chłopców:
          - I m – 2BC – ( S.Piwko, M.Bar, M.Michna, M.Bęben, D.Sikora, K.Kordas, J.Romankiewicz )
          - II m – 1A – ( B.Balawender, M.Mikuła, F.Wójtowicz, B.Szlachta, J.Dziedzic,  K.Jakubów, A.Wojtyna )
          - III m – 1BCD – ( K. Obłoza, W.Wawryszko, K.Chomik, J.Bajda, K.Majewski, J.Galiński, M.Śliwa, J.Słowik )

Wyniki zawodów w kategorii dziewcząt:
          -I m – 3D – ( A.Mazur, O.Fudała, N.Migas, D.Kosior, B.Gardziel, S.Czepiel, S.Mroziak, J.Szpunar )
          -II m – 3C – ( K.Głąb, K.Motyka, G.Kołcz, M.Krysa, J.Mac, K.Stadnik, M.Pawłowska, A.Sykała )
          -III m – 2D – ( A.Liszka, M.Miara, G.Chuchra, W.Fudała, M.Próchnicka, K.Czepiel, N.Stempak, J.Balawender )

W dniach  01-02.03.2017 r. w hali sportowej II LO w Przemyślu, odbyły  się Rejonowe Licealiady w koszykówce dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Drużyny chłopców i dziewcząt naszej szkoły zajęły III miejsca.

Trener drużyny-  Krzysztof Mirkiewicz

W dniach 16 lutego  i 17 lutego 2017r odbył się MISTRZOSTWA SZKOŁY w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Do turnieju zgłosiło się 10 zespołów żeńskich i 6 zespołów męskich, łącznie w turnieju wzięło udział 112 uczniów. Turniej został przeprowadzony systemem pucharowym w sumie rozegrano 14 meczy. Rywalizacja zakończyła się następująco: