W dniu 14.03.2019 r. w hali sportowej LO w Dynowie, odbył się Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w koszykówce dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.
Drużyna dziewcząt naszej szkoły zajęła I miejsca i awansowała do FINAŁÓW WOJEWÓDZKIEJ LICEALIADY.
Wyniki meczy:
ZSOiZ Przeworsk – I LO Jarosław – 23:6 (zaliczony)
ZSOiZ Przeworsk – ZSL Leżajsk – 25:12
ZSOiZ Przeworsk – LO Dynów – 33-17
Drużynę dziewcząt reprezentowały:
1.    M. Fołta – Kapitan
 2.    M. Balawender
 3.    J. Gołda
 4.    Z. Hołub
 5.    S. Kozak
 6.    S. Krzanowska
 7.    K. Leja
 8.    A. Leśnicka
9.    M. Sala
10.    W. Tarnawska
11.    K. Zaręba

Ze sportowym pozdrowieniem

Trener drużyny-  Krzysztof Mirkiewicz

W dniu 05.03.2019 r. w hali sportowej II LO w Przemyślu, odbyła  się Rejonowa Licealiada w koszykówce chłopców szkół ponadgimnazjalnych.
Drużyna chłopców naszej szkoły zajęła I miejsce i awansowała do PÓŁFINAŁÓW WOJEWÓDZKIEJ LICEALIADY.
Wynik meczy  -  ZSOiZ Przeworsk – LO Lubaczów – 40:31
ZSOiZ Przeworsk – ZSD-GiL Jarosław – 39-34 (po dogrywce).
ZSOiZ Przeworsk – I LO Przemyśl – 41:39
Drużynę chłopców w roku szkolnym 2018/2019 reprezentowali:
1.    B. Balawender – Kapitan
2.    M. Mikuła
3.    K. Obłoza
4.    K. Chomik
5.    P. Jaśkowiec
6.    M. Ficek
7.    Ł. Warchoł
8.    J. Marko
9.    M. Grzegorzewski
10.    M. Romankiewicz
11.    H. Krzan

 

Ze sportowym pozdrowieniem
Trener drużyny-  Krzysztof Mirkiewicz

W dniu 01.03.2019 r. w hali sportowej II LO w Przemyślu, odbyła  się Rejonowa Licealiada w koszykówce dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych.
Drużyna dziewcząt naszej szkoły zajęła I miejsca i awansowała do PÓŁFINAŁÓW WOJEWÓDZKIEJ LICEALIADY.
Wynik meczy  -  ZSOiZ Przeworsk – I LO Jarosław – 23:6
ZSOiZ Przeworsk – II LO Przemeśl – 39:13
Drużynę dziewcząt reprezentowały:
1.    M. Fołta – Kapitan
2.    M. Balawender
3.    J. Gołda
4.    M. Hajczewska
5.    Z. Hołub
6.    S. Kozak
7.    S. Krzanowska
8.    K. Leja
9.    A. Leśnicka
10.    M. Sala
11.    W. Tarnawska
12.    K. Zaręba

 

Ze sportowym pozdrowieniem
Trener drużyny- Krzysztof Mirkiewicz

W dniach 05 luty i 06 luty 2019 r. odbył się międzyklasowy turniej piłki siatkowej. Do turnieju zgłosiło się 6 zespołów męskich i 7 zespołów żeńskich, łącznie w turnieju wzięło udział 91 uczniów. Turniej został przeprowadzony systemem pucharowym w rywalizacji dziewcząt i mieszanym u chłopców w sumie rozegrano 19 meczy.
Rywalizacja zakończyła się następująco:

Tabele rozgrywek:

05.02.2019 r . - MISTRZOSTWA DZIEWCZĄT

MIEJSCE I KLASA 1A,B
TYTUŁ MISTRZA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ

 

Skład drużyny:
1.    Maria Sala
2.    Maryla Balawender
3.    Zuzanna Hołub
4.    Sylwia Krzanowska
5.    Agnieszka Leśnicka
6.    Wiktoria Tarnawska
7.    Patrycja Rojek

 

 

MIEJSCE II KLASA 2D

Składy drużyn:
1.    Justyna Petry
2.    Katarzyna Kojder
3.    Gabriela Mucha
4.    Katarzyna Stecko
5.    Joanna Pleśniak
6.    Jadwiga Stecko
7.    Gabriela Malach

 

 

 

 

MIEJSCE III KLASA 3B

Składy drużyn:
1.    Weronika Motyka
2.    Magdalena Kowalczyk
3.    Paulina Obłoza
4.    Walentyna Osmyk
5.    Ewelina Superson
6.    Justyna Dyrkacz
7.    Gabriela Fąfera

 

 

 

MIEJSCE IV KLASA 3D

Składy drużyn:
1.    Dagmara Powroźnik
2.    Aleksandra Lasek
3.    Sylwia Kozak
4.    Emilia Skiba
5.    Martyna Klepacz
6.    Katarzyna Siuśta
7.    Paulina Kaniuch

 

 

06.02.2019 r. - MISTRZOSTWA CHŁOPCÓW

MIEJSCE I KLASA 3A
TYTUŁ MISTRZA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ

 

Składy drużyn:
1.    Marcin Mikuła
2.    Bartosz Balawender
3.    Filip Wójtowicz
4.    Jakub Borowiec
5.    Bartosz Szlachta
6.    Karol Huba
7.    Sylwester Trojnar

 

 

MIEJSCE II KLASA 3 B,C,D

Składy drużyn:
1.    Kacper Chomik
2.    Wojciech Wawryszko
3.    Karol Obłoza
4.    Jakub Bogacz
5.    Jakub Baryła
6.    Kacper Majewski
7.    Jakub Słowik

 

 

 

MIEJSCE III KLASA 2 A,D

Składy drużyn:
1.    Damian Zięba
2.    Paweł Gondek
3.    Krystian Basiak
4.    Karol Dyrkacz
5.    Sławek Pilek
6.    Paweł Jaśkowiec
7.    Michał Kulpa
8.    Jakub Surmiak

 

MIEJSCE IV KLASA 2,B,C

Składy drużyn:
1.    Kacper Kolasa
2.    Michał Winiarz
3.    Szymon Gaj
4.    Maciek Piróg
5.    Jakub Telega
6.    Bartosz Lubas
7.    Mikołaj Romankiewicz

 

 

 

W dniu 31.01.2019 r. w hali sportowej ZSZ w Przeworsku, odbyła  się Powiatowa Licealiada w piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.
Drużyna chłopców naszej szkoły zajęła III miejsce.
Wyniki meczy :
ZSOiZ Przeworsk – ZS Zarzecze – 6:0
ZSOiZ Przeworsk – ZS Sieniawa – 3:4
ZSOiZ Przeworsk – ZSZ Przeworsk – 0:0
Drużynę chłopców w roku szkolnym 2018/2019 reprezentowali:
1.    J. Baryła
2.    J. Bogacz
3.    G. Cichy
4.    A. Komenda
5.    B. Lubas
6.    K. Majewski
7.    K. Najsarek
8.    S. Pilek
9.    M. Piróg
10.    J. Surmiak

Opiekun drużyny -  Krzysztof Mirkiewicz

 

Facebook

Fundacja Edukacyjna "PERSPEKTYWY" 
potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące 
im. Króla Władysława Jagiełły w Przeworsku 
jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce 
sklasyfikowanych w Rankingu
Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 
i przysługuje mu tytuł 
"BRĄZOWEJ SZKOŁY 2019"

Przydatne linki

LOSOWE FILMY