• bane1.jpeg
  • bane2.jpeg
  • bane3.jpeg
  • bane4.jpeg
  • bane5.jpeg
  • bane6.jpeg
  • bane7.jpeg

16 kwietnia 2010 r. Rada Powiatu Przeworskiego przyjęła Powiatowy Program wspierania edukacji uzdolnionych uczniów szkół, dla których organem prowadzącym jest Powiat Przeworski. Stypendium otrzymali następujący uczniowie:

2016/2017

  • Sylwia Majcher 2b
  • Barbara Pieniążek 2b
  • Aleksandra Majcher 2c
  • Dawid Oleksak 2c
  • Sylwia Mroszczyk 3b
  • Przemysław Płoskoń 3b
  • Zuzanna Piróg 3b
  • Agata Próchnicka 3b
  • Łukasz Ochyra 3b
  • Kinga Motyka 3c
  • Gabriela Kubrak 3d
  • Patrycja Bieniasz 3e
  • Paulina Fołta 3e
  • Aneta Pawełek 1z

2015/2016

  • Aleksandra Rzeczyca 3A
  • Marcin Szular 3A
  • Natalia Stące l3A
  • Gabriela Piątek 3A
  • Joanna Śliwa 3A
  • Piotr Dziedzic 2B
  • Przemysław Płoskoń 2B
  • Zuzanna Piróg 2B
  • Agata Próchnicka 2B
  • Łukasz Ochyra 2B
  • Alicja Kolano 3B
  • Iwetta Rączka 3B
  • Joanna Mazur 3B
  • Katarzyna Szczepankiewicz 3B
  • Kamila Giżewska 3B
  • Wojciech Chajec 3C
  • Olga Hnatkowska 3C
  • Gabriela Kubrak 2D
  • Karolina Czereba 2D
  • Patrycja Bieniasz 2E
  • Martyna Superson 3D

2014/2015

  • Hałys Michał   kl. 3c
  • Kolano Alicja  kl. 2b
  • Konieczny Aleksandra   kl. 2a
  • Kubas Wojciech  kl. 3f
  • Kuca Piotr kl. 3a
  • Lewandowski Adrian kl. 3e
  • Łuczyk – Szmuc Dorota  kl.  1z
  • Możdżeń Arkadiusz   kl. 1z
  • Orzechowska Katarzyna   kl. 3c
  • Piątek Gabriela  kl. 2a
  • Rączka Iwetta   kl. 2b
  • Rzeczyca Aleksandra  kl. 2e
  • Szczepankiewicz Katarzyna  kl. 2b
  • Szpejankowski Maciej  kl. 3c
  • Wojciechowska Gabriela  kl. 3c
  • Zięba Andżelika  kl. 3c
  • Zięba Barbara  kl. 3c
  • Zygmunt Karolina  kl. 3a
  • Żyga Justyna  kl. 3c

2013/2014

  • Barbara Kuras - 3e
  • Karolina Sławińska - 3d
  • Arkadiusz Możdżeń - 3Gim
  • Karolina Wikiera - 3b
  • Anna Piróg - 3b
  • Patrycja Pieniążek - 3b
  • Gabriela Kasprzyk - 3b
  • Katarzyna Balawender - 3b
  • Gabriela Kotlińska - 3c
  • Michał Niemiec - 3d
  • Wojciech Kubas - 2f
  • Michał Hałys - 2c
  • Kacper Hawro - 2c
  • Angelika Zięba - 3c
  • Maciej Szpejankowski - 2c

2012/2013

 

  • Michał Gwóźdź – 3a
  • Gabriela Kasprzyk – 2b
  • Joanna Leja – 3d
  • Patrycja Pieniążek – 2b
  • Anna Piróg – 2b
  • Natalia Płachta – 2b
  • Katarzyna Płoskoń – 3c
  • Tobiasz Serwański – 3b
  • Karolina Sławińska – 2d
  • Karolina Wikiera – 2b
  • Szymon Wilk – 3a

2011/2012

  • Michał Gwóźdź – 2a
  • Joanna Niemiec – 3b
  • Paulina Pawełek – 3f
  • Justyna Rojek – 3c
  • Tobiasz Serwański – 2b
  • Arleta Sławińska – 3b
  • Szymon Wilk – 2a

2010/2011

  • Kamil Bar – 3c
  • Piotr Kubas – 3f
  • Rafał Michta – 3f
  • Sylwia Mucha –2f
  • Karolina Ochyra - 3b
  • Paulina Pawełek – 2f
  • Aleksandra Ulma –3f
  • Mateusz Wojtas – 3a

2009/2010

  • Wojtas Mateusz – 2a
  • Ochyra Karolina – 2b
  • Pietruś Paulina – 2b
  • Bar Kamil – 2c
  • Chlebuś Natalia – 2d
  • Krupa Monika – 2d
  • Ulma Aleksandra – 2f
  • Orzechowski Kamil – 3d
  • Kiszka Joanna – 3f
  • Krawiec Paulina – 3f
  • Lichtarska Gabriela – 3f
  • Kantor Patrycja – 3g
  • Maciuła Monika – 3g
  • Gilecka Natalia – 3e

Facebook

Przydatne linki

LOSOWE ZDJĘCIA

LOSOWE FILMY